Skip to content

Svatby, oslavy, akcie

Oslavy, jubileá, svatby, promócie, plesy, maturitné večierky, rodinné sešlosti ale aj kary – to všetko vieme zabezpečiť.

Ponúkame pľnú paletu od samotného prenájmu, výzdoby, restauračných služieb, ochutnávku vín, zaistenie volnočasových aktivit a mnohé ďalšie. Pripravíme menu špeciálne pre Vás – vyberte si z našej bohatej ponuky, alebo si nechajte pripraviť jedlo podľa Vášho výberu a chuti. Servírované menu, studené aj teplé rauty, to všetko je u nás samorejmosťou.

Ponúkame aj možnosť grilovania prasiatka, alebo využitie našej udiarne či pochutin pripravovaných na grilu. Nechte si ugrilovať prasiatko, alebo využite možnosť udiarne priamo na Vašej akcii. Ponúkame možnosť vytvorienia Coctail baru alebo Whiskey baru. Taktiež Vám vieme pripraviť perfektné múčniky, svatobné koláčiky aj dezerty, ako aj až 10 patrové torty – to všetko za bezkonkurenčné ceny s vysokou kvalitou surovin.

Využite náš dataprojektor a plátno a ukažte Vašim hosťom fotografie, alebo zážitky, ktoré s nimi chcete zdielať. Aj Váš DJ alebo kapela ocení naše technické zázemie s dataprojektorom a plátnom, velkými TV obrazovkami, ale hlavne výborným ozvučením našich sál a bezdrôtové mikrofony.

Neviete si rady s kapelou, bavičom, starejším, kvalitným harmonikárom alebo DJ? Za roky pôsobenia sme si vytvorili kvalitnú sieť dodávateľov za ktorých ručíme – využite ich služby za garantované ceny a nebudete ľutovať.

Vaše priestory Vám nazdobíme presne podľa Vašich predstáv, alebo môžte nechať výzdobu na nás. Okrem štandartného stolovania ponúkame aj možnosť využitia krásných poťahov na židle, aj s naviazaním mašlí.

Veľká svatba, malá oslava? Žiadny problém, máme vhodný priestor pre ľubovolný počet ľudí.

Pri využití našich reštauračných a hotelových služieb možnosť bezplatného prenájmu a ubytovanie zdarma pre oslávencov/novomanželov)

Veľká reštaurácia

Do veľkej reštaurácie sa pohodlne zmestí min. 100 ľudí pri restauračnom typu sedení. Pri lavicovom sedení sa pohodlne usadí min. 160 ľudí. Je preto vhodná na veľké svatby a oslavy pre veľký počet ľudí.

K reštaurácii je možno využívať vlastné oddelené toalety (dámska, pánská, pre invalidov). V reštaurácii je samostatný bar, chladničky, dvoudverová chladnička a chladiacia miestnosť.

Ďalej je možnosť pripojenia Letnej terasy (40 ľudí restauračné sedenie, 60 lavicové) alebo spojenie s Lobby barom, kde môže vzniknúť samostatný tanečný parket. Prípadne je možné prepojenie Veľkej reštaurácie, Červenej reštaurácie a Lobby baru a ich oddelenie pre zaistenie dostatočného súkromia. Veľká, ako aj Červená reštaurácia má možnosť využitia ozvučovacej techniky, televízie, mikrofonu atď. Takže je možné získať priestor pre 100, 150, 160 aj 200 osôb so zachováním restauračného typu sedenia.

Červená reštaurácia

Červenú reštauráciu je možné využiť ako samostatný priestor pre usadzenie 60 osôb restauračným typom sedenia alebo 80-100 ľudí lavicovým. Samostatný bar, ako aj chladnička a ozvučovacia technika robia z tohoto priestoru ideálne miesto na stredne veľké akcie.

Letná terasa

Letná terasa sa nachádza u Veľkej reštaurácie, no je možnosť ju oddelit a vytvoriť miesto pre samostatnú zahradnú akciu s vlastným venkovným vstupom, ako aj vlastnými toaletami a prístupom do chladiacej miestnosti a chladničky. Možnosť usadzenia 40 ľudí pri restauračnom type a 60 osôb pri lavicovom type vytvára skvelú príležitosť na usporiadanie grill party alebo spoločného udenia apod.

Veľký salónik

Veľký salónik Vám perfektne poslúži nie len na všetky druhy spoločenských akcií, ale taktiež vďaka svojej výbornej akustike aj na organizovanie rôznych školení a prednášok. Je tu možnosť usadzenia 40 ľudí lavicovým typom sedenia alebo 25 osôb restauračným typom sedenia. Nachádza sa v oddelenej časti hotela tak, aby Vás ani Vašich hostí nič nerušilo v priebehu Vašej akcie. Vytvoreniu uzavretej spoločnosti prispieva aj samostatná toaleta a vchod. K nerušenému priebehu Vašej zábavy je v salóniku umiestnená televízia so satelitom, stereo súprava, taktiež bezplatné pripojenie na internet (Wifi) a elektrické zásuvky sú samozrejmosťou .

VIP salónik

Salónik vhodný na rokovanie alebo malé stretnutie či rodinný obed. Vhodný pre 8 ludí restauračným posedením. Samozrejmosťou je vlastná toaleta a vchod.

Bussines salonek

Bussines salónik vhodný na rokovanie alebo spoločný obed pre 8 osôb restauračným sezením a 16 osôb lavicovým sezením. Možnost využitie a preojenie s Malým salónikom. Dvojsalonek má vlastnú toaletu a vchod.

Malý salónik (Červený)

Do malého salóniku je možnosť usadzenia 18 osôb restauračným typom sedenia a 30 lavicovým. Pre možnosť pripojenia Business salóniku je vhodný aj pre usporiadanie akcií s deťmi, kdy deti môžu sediet v druhom salóniku a rodičia ich tak môžu mať stále na očiach.

Lobby bar

Tento priestor priamo u recepcie zaisťuje umiestenie až 60 osôb pri lavicovom usporiadaní a 40 osôb pri restauračnom posedení. Prítomnosť toalet, televízie a technické zázemie ako aj spojenie s barom a pritom možnosť oddelenia od zvyšku hotelového zariadenia dávajú priestor na samostatné využívanie alebo na pripojenie k inému prenajatému priestoru (Červená reštaurácia, Veľká reštaurácia). Je tu také možnosť vybudovania zážitkového baru alebo veletržných stánkov.

Terasa pri recepcii

Na Terasu sa zmestí 32 min. osôb. Je tu možnosť umiestenia grillu a udiarne.