Skip to content

Konferencie

ABC Hotel ponúka ideálne zázemie na poriadaní konferencií.

Ponúkame pľnú paletu od samotného prenájmu, výzdoby, restauračných služieb, snackov, rautov a mnohé ďalšie. Pripravíme menu špeciálne pre Vás – vyberte si z naše bohatej ponuky, alebo si nechajte pripraviť jedlo podľa Vašej chuti. Nechte si ugrilovať prasiatko, alebo využite možnosť udiarne priamo na Vašej akcii. Ponúkame taktiež možnosť napečenie múčnikov a dezertov. Možnosti su nekonečné – stačí nám len povedať Vaše želanie a my sa o všetko postaráme.

Využite aj naše technické zázemie s dataprojektorom s plátnom, velké TV obrazovky, výborné ozvučenie sály a bezdrôtový mikrofon. Preto sú naše priestory vhodné aj na usporiadaní veletrhov a konferencií.

Veľká konferencia, alebo predstavenie produktov? Žiadny problém, máme vhodný priestor pre ľubovolný počet ľudí. Pri využitie salónikov a reštaurácii, s ponecháním Lobby baru, terasy a zahrádky ako občerstvovacie priestoru, je možne usporiadať konferenciu pre min. 350 ľudí

Pri využití našich reštauračných a hotelových služieb možnosť bezplatného prenájmu!

Veľká reštaurácia

Do veľkej reštaurácie sa pohodlne zmestí min. 100 ľudí pri restauračnom typu sedení. Pri lavicovom sedení sa pohodlne usadí min. 160 ľudí.

K reštaurácii je možno využívať vlastné oddelené toalety (dámska, pánská, pre invalidov). V reštaurácii je samostatný bar, chladničky, dvoudverová chladnička a chladiacia miestnosť.

Ďalej je možnosť pripojenia Letnej terasy (40 ľudí restauračné sedenie, 60 lavicové) alebo spojenie s Lobby barom, kde môže vzniknúť samostatný tanečný parket. Prípadne je možné prepojenie Veľkej reštaurácie, Červenej reštaurácie a Lobby baru a ich oddelenie pre zaistenie dostatočného súkromia. Veľká, ako aj Červená reštaurácia má možnosť využitia ozvučovacej techniky, televízie, mikrofonu atď.

Červená reštaurácia

Červenú reštauráciu je možné využiť ako samostatný priestor pre usadzenie 60 osôb restauračným typom sedenia alebo 80-100 ľudí lavicovým. Samostatný bar, ako aj chladnička a ozvučovacia technika robia z tohoto priestoru ideálne miesto na stredne veľké akcie.

Letná terasa

Letná terasa sa nachádza u Veľkej reštaurácie, no je možnosť ju oddelit a vytvoriť miesto pre samostatnú zahradnú akciu s vlastným venkovným vstupom, ako aj vlastnými toaletami a prístupom do chladiacej miestnosti a chladničky. Možnosť usadzenia 40 ľudí pri restauračnom type a 60 osôb pri lavicovom type vytvára skvelú príležitosť na usporiadanie grill party alebo spoločného udenia apod.

Veľký salónik

Veľký salónik Vám perfektne poslúži nie len na všetky druhy spoločenských akcií, ale taktiež vďaka svojej výbornej akustike aj na organizovanie rôznych školení a prednášok. Je tu možnosť usadzenia 40 ľudí lavicovým typom sedenia alebo 25 osôb restauračným typom sedenia. Nachádza sa v oddelenej časti hotela tak, aby Vás ani Vašich hostí nič nerušilo v priebehu Vašej akcie. Vytvoreniu uzavretej spoločnosti prispieva aj samostatná toaleta a vchod. K nerušenému priebehu Vašej zábavy je v salóniku umiestnená televízia so satelitom, stereo súprava, taktiež bezplatné pripojenie na internet (Wifi) a elektrické zásuvky sú samozrejmosťou .

VIP salónik

Salónik vhodný na rokovanie alebo malé stretnutie s jedlom či rokovaním. Vhodný pre 8 ludí restauračným posedením. Samozrejmosťou je vlastná toaleta a vchod.

Bussines salonek

Bussines salónik vhodný na rokovanie alebo spoločný obed pre 8 osôb restauračným sezením a 16 osôb lavicovým sezením. Možnost využitie a preojenie s Malým salónikom. Dvojsalonek má vlastnú toaletu a vchod.

Malý salónik (Červený)

Do malého salóniku je možnosť usadzenia 18 osôb restauračným typom sedenia a 30 lavicovým. Pre možnosť pripojenia Business salóniku je vhodný aj pre usporiadanie akcií s deťmi, kdy deti môžu sediet v druhom salóniku a rodičia ich tak môžu mať stále na očiach.

Lobby bar

Tento priestor priamo u recepcie zaisťuje umiestenie až 60 osôb pri lavicovom usporiadaní a 40 osôb pri restauračnom posedení. Prítomnosť toalet, televízie a technické zázemie ako aj spojenie s barom a pritom možnosť oddelenia od zvyšku hotelového zariadenia dávajú priestor na samostatné využívanie alebo na pripojenie k inému prenajatému priestoru (Červená reštaurácia, Veľká reštaurácia). Je tu také možnosť vybudovania zážitkového baru alebo veletržných stánkov.

Terasa pri recepcii

Na Terasu sa zmestí 32 min. osôb. Je tu možnosť umiestenia grillu a udiarne.