Skip to content

Cesta k nám

Autom

GPS súradnice: N 48 15.584 E 18 06.309

Nájdete nás v mestskej časti Krškany na Novozámockej ulici na úseku medzi Nitrou a Novými Zámkami.
V prípade ak sa rozhodnete, že nás navštívite, tak náš hotel určite neprehliadnete ! ABC Hotel je vidieť už z dálky ako vysoká žlto-zeleno-červená budova, u ktorej sa nachádza veľké parkovisko, kde nikdy nie je problém zaparkovať a pre našich hosťov je zdarma. Parkovisko je strážené kamerovým systémom a je vhodné na parkovanie aj pre autobusy a nákladné autá. V prípade záujmu je možné parkovať aj na vyhradenom parkovisku priamo u recepcie, taktiež je možno využiť aj prenajmutia jedné z našich garáží (parkovanie na vyhradenom parkovisku a v garáži je zpoplatnené – informujte sa na recepcii).

Autobusom

Na hotel sa jednoducho dostanete využitím autobusovej dopravy. K hotelu priamo pravidelne premávajú autobusy č. 12 a č. 22. Tieto zastavujú priamo pred hotelom na zastávke Trans Motel. Autobus MHD č.12 odchádza zo zastávky: rázcestie Autobusová stanica (k zastávke sa z autobusovej stanice dostanete tak, že pôjdete cestou smerom k železničnej stanici, pri stanici sa vydáte popri ceste smerom k hlavnej ceste a tam zabočíte doprava.)

Okrem vyššie uvedeného odporúčaného spoja môžete využiť akýkoľvek spoj smerujúci na Nové Zámky a vystúpiť na zastávke Plastika, odkiaľ sa za 5 minút chôdzou popri ceste na Nové Zámky dostanete k hotelu.

Vlakom

Do Nitry je možné pricestovať vlakom. Vlaková stanica sa nachádza hneď pri autobusovej a asi 3 minuty chôdze od zastávkymestkej hromadnej dopravy (Rázcestie autobusová stanica), z ktorej sa autobusom pohodlne dopravíte priamo k hotelu (pri stanici sa vydáte popri ceste smerom k hlavnej ceste a tam zabočíte doprava). Nastupite do autobusu číslo 12, ktorý Vás privezie priamo pred hotel (zastávka Trans Motel) .Poprípade akýmkoľvek iným spojom smerujúcim na Nové Zámky, kdy vystúpite na zastávke Plastika, odkiaľ sa za 5 minút chôdzou popri ceste na Nové Zámky dostanete k hotelu.

V prípade akýchkoľvek otázok alebo nejasností nás kontaktujte na našom tel.č. 00421948949000.

Transfer

Ak máte obavy, alebo z akéhokoľvek dôvodu potrebujete zaistiť individuálnu dopravu iba pre Vás, zavolajte/napište nám.