Skip to content

Catering

Firemné posedenie, porada, vianočný večierok? Alebo čakáte doma návštevu a nestíháte uvariť? Svatba, oslava, oslava promócie, či afterparty pre kamarátov? Prvotriedná letná grilovačka s udiarňou priamo na mieste a výbornými uzenými výrobkami?

Toto všetko a ešte oveľa viac Vám vieme zabezpečiť na akemkoľvok mieste, ktoré si sami vyberiete. Náš cateringový tým pripravoval akcie nielen v Nitre a širokom okolí, ale aj v Bratislave, ako aj v hlavnom meste Českej republiky – Prahe. Vieme sa vyporiadať s akýmkoľvek miestom a nebojíme sa výzev – oslava podľa Vášho želania tak môže prebiehať aj na lodi, záhrade bez prívodu elektriky, v lese, či na zrúcenine – vyporiadame sa so všetkými prekážkami a vždy Vám ponúkneme prvotriedné služby za dobré ceny.

Chcete okrem jedla aj všetky ostatné služby, ale nechcete sa s nimi zaobierať? Vieme Vám kompletne zabezpečiť výzdobu aj prípravu miesta, program, prípravu jedla, podávanie a servis jedla, ako aj úklid po akcii.
Radi Vám zorganizujeme aj tematické cateringy, ako sú karnevaly, zverinové hody, kačacie hody, zkrátka všetko, čo Vás napadne.

Dovezieme ku Vám alebo na mieste pripravíme teplé jedlo, predkrmy, studené obložené misy, švédsky stol, chlebíčky, šaláty, domáce štrúdle, kapustnicu, pečené prasiatko, kačicu, aj husu, pečené či údené kolená, udiareň, rybie špeciality, zákusky ako aj až 10 poschodové torty.

Zaujala Vás táto ponuka a chcete sa dozvedieť viac? Napište nám na administrativa@abchotel.sk – sme tu pre Vás.