Skip to content

O nás

ABC Hotel Nitra je situovaný pri hlavnej ceste na Nové Zámky na kraji mesta Nitra. Túto viacposchodovú budovu s výraznou červeno-žlto-zelenou fasádou a veľkým parkoviskom (vhodným aj pre autobusy a kamióny určite neprehliadnete.


V hoteli nájdete dve ubytovacie časti: Ubytovňa je vhodná pre menej náročných cestovateľov, ktorí potrebujú ušetriť a zároveň mať v dosahu všetko, čo potrebujú. Na Ubytovni nájdete buňky s dvomi oddelenými izbami, kdy každá izba má vlastný balkón, a společnou toaletou. Preto je vhodná aj pre rodiny a skupiny, ktroé si chcú byť nablízku. Samozrejmosťou je možnosť dokúpenie raňajok. Hotelovú časť tvoria izby s vlastnou toaletou a kúpelňou, vlastným balkónom, televíziou a chladničkou. K ubytovaniu ponúkáme raňajky.


Naša Reštaurácia je pre Vás otvorená po celý deň, 7 dní v týždni. Začnite deň vydatnými raňajkami, skúste naše denné menu, alebo si objednajte niečo z nášho Jedálneho lístku – veríme, že každý si u nás nájde to svoje. Po vydatnom obede si môžte vypiť kávu a dať náš domáci múčník aj na terase, kde v si v letných mesiacoch môžte objednať alebo kúpiť domov aj čerstvo vyudené uzeniny výbornej kvality. Načapované pivo si môžte užiť aj v Lobby bare alebo na druhej terase u recepcie, prípadne si nechať namíchať koktejl alebo si v kľude vychutnať skleničku dobrého vína. Recepcia a Lobby bar sú pre Vás otvorené 24 hodin denne7 dní v týždni. Okrem rozličných drinkov tu vždy nájdete aj niečo dobré na chuť.


Veríme, že Vaše deti ocenia hrací kútik aj detské ihrisko. Alebo si s nimi zahrajte stolný futbal alebo biliár, ktoré sú pre Vás k dispozícii non-stop.